PRIETENIE
BUN VENIT PE FORUMUL " PRIETENIE " !!! NE FACE PLACERE PREZENTA TA !!!
PRIETENIE

CalendarCautareAcasaPORTALFAQBlogGrupuriMembriInregistrareConectareGalerie
IMPORTANT
Acest site este optimizat pentru:

Mozilla F.
Photobucket G. Chrome Photobucket
CARICATURI
caricaturi,caricatura zilei
VIZITATI
FORUM vizitati NOUTATI FORUM vezi filmul " Carari Intortocheate "
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Ziua ta de nastere
Mier Apr 03, 2013 8:26 pm Scris de kamil8

» Dragoste sau Gelozie ???
Lun Feb 18, 2013 12:51 am Scris de iulisa

» Mi-as dori...
Dum Dec 02, 2012 9:48 pm Scris de kamil8

» Ce ai face daca...?
Mier Noi 21, 2012 9:17 pm Scris de kamil8

» FERICIREA
Mier Noi 21, 2012 6:40 pm Scris de Tarota

» Curaj!!! ... si fara inhibitii...
Mier Aug 15, 2012 7:34 am Scris de Tarota

» Loc de LAUDA !!!
Mier Aug 08, 2012 3:44 pm Scris de Tarota

» SFINTELE PASTI
Dum Apr 15, 2012 9:25 am Scris de Tarota

» Cum slabim in mod sanatos??
Mier Apr 11, 2012 1:19 pm Scris de doridor_ro

» CAFEAUA-bautura sau drog???
Mier Apr 11, 2012 1:11 pm Scris de doridor_ro

NOUTATI
MENIU
CINEMA
SONDAJ
V-a placut forumul Prietenie?

View Results
De STIUT
Top greseli pe care le fac femeile in pat
 Emoticoane si imagini grafice

Cele mai ciudate legi legate de sex din lume

Arta impacarii – Dragoste & Sex

15 motive sa-ti inseli partenerul sau partenera

5 tipuri de barbati cu care TREBUIE sa faci sex

5 semne ca va potriviti la pat
CONTOR

Distribuiţi | 

SUGESTII-OPINII

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
andrasboy
VIPVIP

Reputatie : 24
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 49
Localizare : tarnaveni

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Ian 17, 2010 2:58 pm

Tarota a scris:
cum pot sa trimit un mesaj unui membru de-al clubului ? am incercat sa o contactez pe CEL79 sa ii trimit un mesaj dar dupa ce am dat la cautatre imi spune ca nu exista nici un membru cu numele asta Question

sus pe bara exista casutza membrii!!!...click si apar membrii,in dreptul fiecaruia,in dreapta,exista optziunea PM!!!...succes!!!...eu tocmai i-am trimis un mesaj si functzioneaza!!! Smile

... hei hei

Opriti planeta !...vreau sa cobor !!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 9:47 am

de cand s-a deschis acest forum observ ca se pun sub restrictie, unul cate unul topicurile, prima data evidenta. Stiu, o sa spuneti ca acolo sunt poze cu noi, eu insa cand le-am postat, mi-am asumat riscul acesta, nu inteleg insa de ce este pus privat( ca sa nu poata fi privit din afara), pentru ca daca cineva e rau voitor cu adevarat, poate intra prin INREGISTRARE si face rau, ca asta e firea lui, credeti ca dintre cei inregistrati aici, nu poate fi nimeni de rea credinta, sa o poate face? Eu cred ca oricat de mult s-ar piti aceste topicuri de vazul lumii, nu poti sa le feresti de pericole, daca e sa fie....si apoi de ce sa credem ca cineva ne poate face rau luand o poza? ce poate face cu ea?

Ok, am vazut ca ulterior s-a pus sub restrictie pentru vizitatori si topicul oameni si viata, chiar nu mai inteleg aceasta restrictie, cum nu o inteleg nici pe aceea cu totul despre sex...mai oameni buni, cei care ati propus acest lucru, vreau sa va spun ca este un forum, nu este un club privat, iar aceste restrictii nu va face sa se logheze mai multa lume, din ceea ce poate numiti curiozitate, decat intr-un procent foarte mic, pe cand daca vizitatorii vad din afara discutiile, parcurcandu-le, din dorinta de a putea scrie ca sa-si spuna parerea, isi pot face un cont....

pe cand si spitalul de nebuni pus sub restrictie?
Sus In jos
Admin
Admin

Reputatie : 1
Data de inscriere : 28/12/2009
Localizare : Tarnaveni

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 10:20 am

Draga vizitator,din postarea ta concluzionez ca esti membra acestui forum si ca ai postat pozele tale personale fara nici o restrictzie ceea ce priveste dreptul de autor!!!...cum prea bine stim totul este relativ,deci si in cazul de fatza exista riscul ca pozele sa ajunga nu stiu pe ce pagina al unui site,modificate etc. dar cu ub risc mai scazut!!!...in ceea ce priveste restrictzionarea categoriilor,decizia imi apartzine ca si creator al acestui forum!!!...in scurt timp voi face un sondaj sa voteze membrii ce si cum!!!...ma bucur pt interventzia si opinia ta,asta insemnand ca forumul nostru este interesant de urmarit!!!...este o tzara democratica fiecare avem dreptul la opinii!!!...multzumesc!!!

cu respect
Sus In jos
http://tarnaveni.forumhit.ro
alecs
VIPVIP

Reputatie : 27
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 10:29 am

acest vizitator eram chiar eu andrash, cred ca se vede la fiecare forum, ca vizitatorul eu sunt....iesind de la moderatori cand am scris, m-a facut vizitator acest forum si nu stiu de ce, ca eu scriu vezi bine acum pe alecs....si m-as fi asteptat sa fii mai bland, nu sa dai cu barda...si m-as fi asteptat chiar sa te consulti si cu mine la ceea ce vrei sa faci, chiar daca decizia finala iti apartinea, ca si creator al acestui forum...
Sus In jos
alecs
VIPVIP

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 10:31 am

in fine, o sa scriu si eu pe aici, nu plec si nu va parasesc, dar rolul meu de moderator era chiar de forma, asa ca am decis sa parasesc acest grup si sa fiu un simplu membru te-as ruga doar sa imi iei rangul, nu-si mai are rostul
Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 10:55 am

alecs,rolul tau NU este doar de forma!!!...potzi face unele modificari pe forum cu ajutorul uneltelor pe care le ai ca si moderator!!!...deci rolul tau este a modera forumul,a fuziuna subiecte,a muta postari-mesaje aiurea postate,a mentzine ordinea pe forum!!!...nu cred ca este doar de forma daca ai aceste unelte la indemana!!!...sunt multe chestii pe care incerc sa le invatz acu,in fiecare zi!!!...ma interesez peste tot,astept raspunsuri de peste tot,ma consult cu altzi creatori,administratori!!!...un forum nu consta doar din ceea ce vedem noi pe forumul nostru!!!...cu timpul o sa fie unu-doi admin pe forum care vor controla buna functzionare a forumului!!!...stiu ca esti o fire temperamentala dar ai pik rabdare!!!...suntem la inceput,functzionam de o luna,avem multe imbunatatziri de facut!!!...rabdare ale,un pik de rabdare!!!

cu respect
Sus In jos
ValenTinBr
guest
guest

Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Braila

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 2:23 pm

alecs.sandra a scris:
in fine, o sa scriu si eu pe aici, nu plec si nu va parasesc, dar rolul meu de moderator era chiar de forma, asa ca am decis sa parasesc acest grup si sa fiu un simplu membru te-as ruga doar sa imi iei rangul, nu-si mai are rostul

Alti sunt "onorati" ca au rangu de moderator/asistent sau alte ranguri , si vorba adminului, poti sterge,bloca,muta topicurile (asta in caz de esti voita sa faci acest lucru) si multe altele, si nah...ai putina rabdare.

EDIT : Admin: am si eu o rugaminte la tine- Scoate si tu anunturile de la google (asta in caz de vrei tu sa le lasi acolo) si spune-le la utilizatori sa numai faca dublu post pentru a nu se face spam.
Sus In jos
http://mamici.forumotion.com
alecs
VIPVIP

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 2:37 pm

ValenTinBr a scris:
alecs.sandra a scris:

Alti sunt "onorati" ca au rangu de moderator/asistent sau alte ranguri , si vorba adminului, poti sterge,bloca,muta topicurile (asta in caz de esti voita sa faci acest lucru) si multe altele, si nah...ai putina rabdare.

EDIT : Admin: am si eu o rugaminte la tine- Scoate si tu anunturile de la google (asta in caz de vrei tu sa le lasi acolo) si spune-le la utilizatori sa numai faca dublu post pentru a nu se face spam.

Altii poate ar fi onorati, pentru mine aceste unelte au prea putina importanta, mai importanta e comunicarea, prietenia, asa cum se numeste acest forum, noi ne cunoastem real si ma asteptam sa nu fiu un simplu "angajat" care se foloseste de aceste unelte, ci poate acel om cu care adminul se sfatuieste in unele cazuri pentru bunul mers al forumului ...inteles? nu functia e atat de importanta pentru mine, ci alte lucruri pe care tu cred ca e greu sa le intelegi...
Sus In jos
ValenTinBr
guest
guest

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 2:41 pm

Eu te-am inteles , chiar foarte bine, dar cu ce te incurca rangu pe tine ?Cere apa,mancare ?

Sper ca nu te-ai suparat, noi acum doar vorbim.
Sus In jos
alecs
VIPVIP

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 2:43 pm

imi rezerv dreptul de a nu raspunde
Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 3:17 pm

ValenTinBr a scris:
alecs.sandra a scris:

Valentin,acele anuntzuri doar asa pot sa le scot daca retrag forumul de pe google!!!...in ceea ce priveste mesajele,pe acest forum NU sunt interzise dublu post-urile!!!...nu este un forum de informatzii!!!

cu respect
Sus In jos
ValenTinBr
guest
guest

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 3:20 pm

Da, dar poti sa le faci sa le vada doar vizitatorii atat, iar membrii NU :D,

O zi buna.
Sus In jos
silviana
VIPVIP

Reputatie : 17
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 58
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Dum Feb 07, 2010 10:47 pm

daca nu e cu suparare ...valentine ..... asa zisa ta semnatura e tare deranjanta la ochi......poate nu la toti ochii...dar la ai mei ..care sunt si cu ochelari , da .....joaca prea strident acel "don't forget to say thanks".
cred ca am inteles mesajul ..la fel ca si ceilalti si poti sa il anulezi .
Multumesc pentru intelegere
Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Lun Feb 08, 2010 6:15 pm

alecs.sandra a scris:
acest vizitator eram chiar eu andrash, cred ca se vede la fiecare forum, ca vizitatorul eu sunt....iesind de la moderatori cand am scris, m-a facut vizitator acest forum si nu stiu de ce, ca eu scriu vezi bine acum pe alecs....si m-as fi asteptat sa fii mai bland, nu sa dai cu barda...si m-as fi asteptat chiar sa te consulti si cu mine la ceea ce vrei sa faci, chiar daca decizia finala iti apartinea, ca si creator al acestui forum...

am banuit dar nu eram sigur!!!...puteai sa scri opinia ta si ca moderator!!!...nu intzeleg de ce ca "vizitator"!!!???...am spus-o si ma repet!!!: forumul este al NOSTRU!!!...AL TUTUROR!!!...trebuie sa va spunetzi punctul de vedere fiecare, despre ceea ce nu va convine,ce atzi dori in plus pe forum!!!...majoritatea decide!!!...e simplu ,nu??? nervos

... hei hei

Sus In jos
alecs
VIPVIP

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Lun Feb 08, 2010 6:50 pm

nu am ales eu sa scriu de pe vizitator, ci forumul m-a facut vizitator in momentul in care am iesit din grupul de moderatori....

nu am de ce sa ma feresc pentru ca imi spun parerea...mi-am spus-o de fiecare data, cum am facut si acum...
Sus In jos
only61
moderator

Reputatie : 68

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Lun Feb 08, 2010 7:05 pm

corect.....indiferent care va fi decizia,e bine sa consultam oamenii forumului si ce hotaraste majoritatea asa sa ramana.....mie mi-e indiferent,alecsa are logica ei si o inteleg si mi se pare ca are dreptate referitor la atragerea mai multor persoane alaturi de noi Suspect ......dar si pe andras il inteleg Suspect este grijuliu si in calitate de admin se simte responsabil pentru tot ce ni se intampla,sau ni s-ar putea intampla......banuiesc ca o fi vazut sau auzit si despre incidente neplacute in sensul in care a motivat mai sus......dincolo de toate astea insa,mie mi se pare mai important sa pastram armonia si afectiunea amicala dintre noi toti,cea care de fapt m-a adus aici,alaturi de voi.... No asadar,mi-as dori sa va vad la fel de dragalasi cum erati unul cu celalalt, fara tensiuni,pentru ca nu sunteti copilasi sa va suparati inainte de a discuta ca intre prieteni si a va pune de acord,pentru ca sunteti amandoi niste oameni destepti si de bun simtz sunny sunny sunny io va pumpacesc pe amandoi
Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Lun Feb 08, 2010 7:14 pm

alecs.sandra a scris:
nu am ales eu sa scriu de pe vizitator, ci forumul m-a facut vizitator in momentul in care am iesit din grupul de moderatori....

nu am de ce sa ma feresc pentru ca imi spun parerea...mi-am spus-o de fiecare data, cum am facut si acum...

f bine,asa te vreau!!!...ascunderea subiectelor nu este batuta in cuie!!!...putem reveni oricand!!!...sti povestea cu pozele de pe neogen ,nuuu???...acu asteptam decizia membrilor si in functzie de hotararea lor decidem!!! Smile

... hei hei

Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Lun Feb 08, 2010 7:46 pm

andrasule,eu nu stiu povestea pozelor de pe neogen.... as vrea s-o stiu si eu,ca sa fiu in cunostinta de cauza....
Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Lun Feb 08, 2010 7:53 pm

only61 a scris:
andrasule,eu nu stiu povestea pozelor de pe neogen.... as vrea s-o stiu si eu,ca sa fiu in cunostinta de cauza....

nu retzin exact problema dar stiu ca a fost neplacut pt cine reprezenta poza!!!...daca intreb persoana in cauza pot detalia!!!...nu vreau sa vb din amintiri...

... hei hei

Sus In jos
silviana
VIPVIP

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Lun Feb 08, 2010 8:18 pm

imi spun si eu parerea ....cred ca " evidenta populatiei" e bine ca e
"ascunsa" adica doar pentru membrii forumului......chiar daca se vor
strecura si oameni mai putin credibili sau cu intentii nasoale .....vor
fi sigur in numar mic si ii putem depista .
in acea sectiune, multi
dintre voi ati pus poze reale ......asta pentru prieteni ..nu pentru
intreg internetul .....cine ar fi interesat sa ne fie coleg si prieten
in acest forum ..va intra ...cine nu ....nici nu are de ce a ne
cunoaste pozele .
in plus ....din cate stiu eu ..e foarte simplu a
se "fura" poze si a fi folosite in alte scopuri ...pe diverse siteuri
....la care nici nu va dati seama ...sau chiar la a folosi poza voastra
la orice profil de pe neo sau in alta parte .
v-ar conveni asta? sa deschideti la intamplare vreo pag. internet si sa va vedeti poza acolo?
in
alta ordine de idei , nu stiu cum se face ...dar ar fi posibil sa iti
afle ip calculatorului si multe alte chestii la care eu nu ma pricep
...dar sunt multi altii care stiu astfel de smecherii.
deci in concluzie .....cred ca e bine ca este cu acces limitat , doar la membrii forumului.
celelate
sectiuni, nu cred ca e necesar a fi cu acces limitat .....alea sunt
discutii libere .....pareri si nu intimitati personale ...cred ca pot
fi citite de orice curios.

nu stiu care ar fi scopul vostru
.....dar eu totdeauna m-am simtit mai bine intr-un cerc mai mic ..de
oameni placuti ...cu cat sunt mai multi ...cu atat e mai grea
comunicarea ......deci la ce ar folosi sa fim mii de membrii ...daca
scriu aceeasi ......cativa ....
iaca mi-am spus parerea ca un simplu utilizator .....voi acum faceti cum vor cei multi.
Sus In jos
ValenTinBr
guest
guest

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Lun Feb 08, 2010 8:25 pm

silviana a scris:
daca nu e cu suparare ...valentine ..... asa zisa ta semnatura e tare deranjanta la ochi......poate nu la toti ochii...dar la ai mei ..care sunt si cu ochelari , da .....joaca prea strident acel "don't forget to say thanks".
cred ca am inteles mesajul ..la fel ca si ceilalti si poti sa il anulezi .
Multumesc pentru intelegere

O intrebare, ai vre`o problema cu mine ?De ce trebuie sa te iei de semnatura mea, am semnatura aceasta pe zeci de forumuri, dar nu am auzit de la cineva sa zica ca e deranjeaza la ochi sau ca joaca prea strident, atata timp cat nu imi spune un administrator-moderator sa o scot, eu nu o scot.Sper ca m-am facut inteles.
Sus In jos
silviana
VIPVIP

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Lun Feb 08, 2010 8:29 pm

sa-ti raspund la intrebare ......N-AM NICI O PROBLEMA CU TINE .

Eu nu m-am luat de tine ....ti-am spus doar ce cred eu ......si chiar iti multumeam pentru intelegere .....dar se pare ca nu m-ai inteles .....ok, fa cum doresti ...eu stiu sa ocolesc ceea ce imi deranjeaza vazul .....
Sus In jos
alecs
VIPVIP

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Lun Feb 08, 2010 8:43 pm

eu cred ca la fel ca toata lumea, am inteles perfect privatizarea evidentei, fapt pentru care nu m-am pronuntat cand aceasta s-a produs, am inteles perfect grija lui Andri, mai ales ca a si spus la Important de ce a facut-o...nu-mi intelegeti rabufnirea altfel decat in sensul de a fi benefica acestui forum, va rog eu, stiti doar cat suflet pun si am pus pentru fiecare clubusor prin ajutorul, asa cum m-am priceput, pe care am incercat sa il dau...cred ca stiti deasemenea ca nu ma intereseaza ranguri si functii ca sa "ma rad", ca doar asta e scopul intrarii mele aici.................insa am incercat sa imi spun parerea in legatura cu ascunderea subiectelor, cum ca ele nu ar face bine forumului, pe mine sincer nu ma deranjeaza fiind toate ascunse, insa in nici intr-un caz nu putem avea certitudinea ca vizitatorii or sa dea navala cand le vad pitite. Eu am citit 1 an !!!!!!!!!!!!! Neuronul vesel pana m-am hotarat sa scriu in acel club, veneam de la serviciu si radeam la replicile citite acolo, in fiecare seara...pana intr-o zi cand am avut curaj sa particip....de ce credeti ca cineva ar intra pentru faptul ca vede niste subiecte pitite???? Va spun eu, nimeni nu pierde timp sa-si faca un cont ca sa vada ce-i inauntru cand sunt atatea deschise publicului...parerea mea asta e....si e ultimul post pe acesta tema, nu vreau sa ma intind la nesfarsit in aceasta asa zisa neantelegere...
Sus In jos
SPECTRU
master aspirant
master aspirant

Reputatie : 14
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 54
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Lun Feb 08, 2010 10:47 pm

Eu stau cuminte in coltul meu si va privesc, citesc ce scrieti.....fac economie la cianurica

Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   Mar Feb 09, 2010 6:56 pm

alecs.sandra a scris:
eu cred ca la fel ca toata lumea, am inteles perfect privatizarea evidentei, fapt pentru care nu m-am pronuntat cand aceasta s-a produs, am inteles perfect grija lui Andri, mai ales ca a si spus la Important de ce a facut-o...nu-mi intelegeti rabufnirea altfel decat in sensul de a fi benefica acestui forum, va rog eu, stiti doar cat suflet pun si am pus pentru fiecare clubusor prin ajutorul, asa cum m-am priceput, pe care am incercat sa il dau...cred ca stiti deasemenea ca nu ma intereseaza ranguri si functii ca sa "ma rad", ca doar asta e scopul intrarii mele aici.................insa am incercat sa imi spun parerea in legatura cu ascunderea subiectelor, cum ca ele nu ar face bine forumului, pe mine sincer nu ma deranjeaza fiind toate ascunse, insa in nici intr-un caz nu putem avea certitudinea ca vizitatorii or sa dea navala cand le vad pitite. Eu am citit 1 an !!!!!!!!!!!!! Neuronul vesel pana m-am hotarat sa scriu in acel club, veneam de la serviciu si radeam la replicile citite acolo, in fiecare seara...pana intr-o zi cand am avut curaj sa particip....de ce credeti ca cineva ar intra pentru faptul ca vede niste subiecte pitite???? Va spun eu, nimeni nu pierde timp sa-si faca un cont ca sa vada ce-i inauntru cand sunt atatea deschise publicului...parerea mea asta e....si e ultimul post pe acesta tema, nu vreau sa ma intind la nesfarsit in aceasta asa zisa neantelegere...

bine,dar am inteles ambele puncte de vedere,dragalasa zambareata! @ @ am spus mai sus si eu ce gandesc si sper sa revina armonia intre noi toti....eu va popacesc pe amandoi.... clown clown
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: SUGESTII-OPINII   

Sus In jos

SUGESTII-OPINII

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PRIETENIE  :: 
SOS
 :: IMPORTANT
-
Mergi direct la:  
sus
Reincarca pagina
Pagina de start a forumului
Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog